Net Dekorasyon ve İnşaat
Hakkımızda
75 Proje Bİtİrİldİ
70 İnşaat Yapıldı
255 toplam müşterİ sayımız
1993
HAKKIMIZDA

Net İnşaat Dekorasyon olarak her türlü inşaat ve dekorasyon işleri yapmaktayız. İnşaat ve dekorasyonla alakalı tüm projelerinizde sizlere çözümler sunarak konforu ve kaliteyi ön plana çıkarmaktayız. Sektörde yaklaşık 30 yıllık deneyimi olan firmamız başarılı birçok işe ve projeye imza atmıştır.Merkezimiz Çankaya Farabi Sokakta, Şubemiz ise Çayyolu Yaşamkent\'te siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. İnşaat işlerinizde kaliteli ekibimizle ve müşteri memnuniyetini öne çıkaran felsefemizle sadece işiniz esnasında değil iş bitiminden sonra da yanınızda olacak bir firmadır.Net İnşaat ve Dekorasyon, başardığı güzel işler ile hızla ilerleyen sektöründeki tercih edilen firmalar arasına girmeyi amaçlamış ve bunu gerçekleştirmek için sizlere canı gönülden hizmet sunmaya devam ederek bunu başarmıştır. Net İnşaat ve Dekorasyonun esas hedefi hiç şüphesiz ki müşterilerinden gelecek talepler doğrultusunda, hem müşterilerinin zevk ve tercihlerini dikkate alarak, hem de kendi teknik bilgi birikimlerini ortaya koyarak bilgi paylaşımına dayalı modern dekorasyon teknolojilerini uygulamak , taahhüt ettiği işleri zamanında ve gönül rahatlığı içerisinde yapmanın mutluluğunu yaşamak ve yaşatmaktır. Bu vesile Yaşamkent Şubemizle birlikte çıtamızı bir adım daha ileri taşımanın mutluluğunu sizlerle paylaşmaktayız. Yaptıracağınız işin durumuna göre kişiye özel dekorasyon ve tasarım çözümleri, kişiye özel ödeme seçenekleri siz değerli müşterilerimize firmamız tarafından sunulmaktadır. Yaptığımız başlıca hizmet ve uygulamalar şöyledir; a) Müteahhitlik hizmetlerib) İnşaatc) Projed) İç mimarie) Tasarımf) Uygulamag) Ahşap Mobilya Üretimih) Proje Danışmanlıki) Fayans, Kalebodurj) Granitk) Dekoratif Tuğlal) Betebem) Alçı, Sıva, Alçıpann) Boyao) Duvar Kağıdıp) Kartonpiyerq) Dış Cephe Tadilatır) Dış Cephe Mantolamas) Alüminyum Doğramat) Çelik Kapıu) Paslanmaz Çelik Korkulukv) Elektrik ve Tesisatıw) Sıhhi Tesisatx) Laminant Parkey) PVC Kapı Pencerez) Cam Balkonaa) İç Kapıbb) Duşa Kabincc) Banyo Dolabıdd) Mutfak Dolabıee) Isı ve Su İzolasyonuff) Çatı Tadilatıgg) Teras Kapatmahh) Sineklik işleri deyince akla gelen tüm kalemler firmamız tarafından yapılmaktadır.


Vİzyonumuz

Net İnşaat ve Dekorasyon olarak dürüstlük ilkelerine bağlı kalarak işlerimizi teknik standartlara ve iş ahlakına uygun yaparak önceliğe müşteri memnuniyetini alarak kendi sektöründe öncelikle Ankara'da daha sonra ise Türkiye genelinde lider firma olmaktır. Bu vesile Yaşamkent Şubemizle birlikte çıtamızı bir adım daha ileri taşımanın mutluluğunu sizlerle paylaşmaktayız.

Mİsyonumuz

Net İnşaat ve Dekorasyon olarak siz değerli müşterilerimizin işlerini zamanında ve doğru yaparak güzel işler başarmanın onurunu ve mutluluğunu hep birlikte paylaşarak faaliyet gösterdiğimiz tüm iş kollarında tercih edilen, kalite ve güvenirliliğin simgesi olmak

worker
Arayın Projenİz Hakkında Konuşalım !

İletişim numaramızdan bize ulaşın yetkili birimlerimizle görüşüp fiyat bildirelim.